Marketing Manager

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Miejsce pracy: Gdańsk
Zakres obowiązków:
  • Tworzenie i wdrażanie strategii marketingowej
  • Realizacja projektów promujących produkty spółki i pozyskiwanie klientów
  • Opracowywanie materiałów marketingowych i prowadzenie kampanii reklamowych
  • Zarządzanie komunikacją w mediach społecznościowych oraz na stronie internetowej
  • Aktywny udział w eventach branżowych i ich promocja
  • Analiza wyników i optymalizacja działań marketingowych
  • Współpraca z działem sprzedaży i zewnętrznymi agencjami
Wymagania:
  • Minimum 3 lata doświadczenia w marketingu
  • Znajomość rynku nieruchomości i marketingu B2B
  • Kreatywność, innowacyjność, umiejętności komunikacyjne
  • Zdolności edytorskie, znajomość narzędzi graficznych i social media
  • Umiejętność pracy zespołowej, zaangażowanie, nastawienie na cele
  • Wyższe wykształcenie z marketingu/nieruchomości i prawo jazdy kat. B preferowane
Pracodawca oferuje:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę z perspektywą długofalowego zatrudnienia
  • Możliwości rozwoju i szkoleń
  • Pracę w centrum Gdańska w dobrze wyposażonym biurze
  • Współpracę z profesjonalnym i wspierającym zespołem